My

K&P-medium-072_1
 
Jmenuji se Petra, vystudovala jsem zdravotnickou školu, taneční konzervatoř a devátým rokem pracuji jako baletka v Národním divadle v Brně. Občas si vzpomenu jaké to bylo když jsem místo životně důležitých problémů lidí v nemocnici musela a chtěla začít řešit krásu propnuté nohy a jestli začínáme pravou nebo levou vpřed. V duchu jsem se smála. Doteď se mi plete pravá a levá. Ale už  to nevadí.
 
Reparada-with-Radka-medium-285
 
 
K&P-medium-105
 
 
Když zrovna netančím šiji, vyšívám, starám se o naši modrobílou chaloupku, učím se vyrábět keramiku, píši a užívám si života.
 

IMG_3067

 

K&P-medium-129

 
 
Mám ráda svého milého Kamču,  šití, vyšívání a líbí se mi řemesla, která bych se nejraději všechny sama chtěla naučit. Spolupracuji s moudrou kouzelnicí, která umí nádherně vyšívat nejen na kroje. Precizní švadlenkou, co mi občas vypomáhá  s velkým množstím objednávek.
 
 
IMG_2278
 
 
Podporuji místní značky. Reparádu mojí sestry Katky, která tvoří nádherné a kvalitní české oblečení.
 
 
Reparada-with-Martina-big-092_1
 
Nebalenku mojí kamarádky Anity, která prodává regionální potraviny a kosmetiku bez obalu.
 
1_1
 
 
Spolu se svým milým, naším kocourem Drumbunem, meruňkou, švestkou, vinnou révou a dalšími kytičkami a živočichy žijeme v modrobílé jihomoravské chaloupce a učíme se hospodařit na venkově. Kamil rád běhá, cestuje a inspiruje mne k poznávání světa nejen doma ale i za hranicemi naší země.
 
 
K&P-medium-184
 
 
 
Těší nás každodenní radosti o kterých  připravuji blog. Na podzim 2019 plánujeme otevřít internetový eshop Folksofie na kterém najdete nejen vyšívané pásky a lněné povlečení.
 
K&P-medium-023
 
 
 
 
Sledujte nás, občas si u nás něco kupte a mějte krásné dny!
 
 
S pozdravem Petra a Kamil

 

 

 

 
 
 
 
Kde nás najdete?
 
V kamenné prodejně Reparáda Brno
 

 

Sedujte nás na Instagramu Folksofie